Właściwe życie z konsolidacją

Dostaję skromną emeryturę, więc nie mam zbyt środków finansowych na przeżycie. Moja żona podobnie, pomimo tego nie żądamy sporo by móc se zezwolić na szczyptę uciechy z życia. Rezydujemy w malutkim domu w mało znanej miejscowości niedaleko Krakowa. Kilka lat temu okazało się, że musimy zrobić odnowienie naszego mieszkania. Trzeba było wymienić instalację wodną tudzież wykonać niezbędną elektrotechnikę.
kciuk
Łączyło się to z wielkimi pieniędzmi. Razem z mą połowicą powzięliśmy kredyt na 12 000 złotych w banku. Naprawy mieszkania odbywały się przez dwa tygodnie. Wykonane zostały fachowo, jednak tego samego dnia zepsuł się nasz automobil. Chciałem nabyć inny gdyż stał się nieodzowny do transportu, a w szczególności, że ma małżonka miała uszkodzone biodro. W wyniku tego ubiegałem się o kredyt na zakup wozu by wybrać pojazd odpowiedni dla mnie. Posiadałem 2 wierzytelności, natomiast już po trzech tygodniach zakupiłem nowiutkie sprzęty AGD, tedy pozostało mi regulować również 3 zaciągnięte zobowiązanie w innym oddziale banku. Regulowanie trzech stawek co miesiąc okazało się kłopotliwe, z tej przyczyny wezwałem naszego syna by odszukał w necie propozycję kredytu konsolidacyjnego. Odnalazł portal najtańszy kredyt konsolidacyjny i wskazał na najbardziej atrakcyjne możliwości połączenia długów. Na dodatek okazało się, że będę w stanie scalić swe długi w jakimkolwiek banku, nie jest wymagane by była to placówka, w jakiej mam otwarte konto. Jak najszybciej zatelefonowałem do doradcy klienta by wyznaczyć wizytę jak i również omówić szczegóły konsolidacji.
dziewczyna

Odkryłem plusy takiego założenia

Podczas pogawędki z doradcą bankowym zaznajomiłem się z propozycją konsolidacji zadłużenia. Uprzednio po zapoznaniu się z treścią witryny internetowej http://konsolidacjaonline.pl/2017/06/26/zalety-konsolidacji-zadluzenia/ znałem zalety integracji zadłużenia. Ponadto stało się jasne, że spłacana rata będzie w istocie w znacznym stopniu niższa od wartości dotychczas co miesiąc regulowanych kredytów i pożyczek. Jestem w wyniku tego bardzo usatysfakcjonowany. Razem z żoną wnioskowaliśmy o konsolidację kredytów w wysokości 25 tys. zł na 80 miesięcy. Doradca w banku okazał się profesjonalnym oraz kulturalnym pracownikiem. Tego samego dnia zatwierdziliśmy umowę natomiast już od kolejnego dnia miałem możliwość opłacać jedynie jedną transzę miesięcznie.
wolność

Miałem ratę mniejszą o 298 złotych miesięcznie

Dzięki konsolidacji długów jestem nieobarczony ratami. Oddaję niewielką ratę co miesiąc, nie jestem zmuszony więc pamiętać o następnych transferach. Okazała się to
niezwykle odpowiednia alternatywa, domyślam się, że ponownie też ubiegałbym się o konsolidację długu. Nietrudny sposób wnioskowania oraz prosta droga uzyskania zobowiązania uczyniły, że byłbym w stanie bezproblemowo zalecić to założenie przyjaciołom.

Post Author: Tomasz Gajski