Wielkanoc w górach

Święta Wielkiej Nocy jak żadne wiążą się z odnowieniem i budzącą się do życia przyrodą. Śmierć zostaje pokonana, a glob odradza się wraz z tym zwycięstwem. Doskonale doświadczyć tego można spędzając Wielkanoc w górach. Malowniczo ośnieżone szczyty wyżej położonych formacji i czyste wzniesienia mniejszych pagórków, zalesione łąki wzbogacone pierwszymi barwnymi kwiatami, trel ptaków, zdrowe, rześkie powietrze, silne, gorące słońce, usuwające ostatnie resztki zimy.

Do tego lokalne jedzenie, spotkania z folklorem i wesołe uczty. Ewidentnie, Wielkanoc 2019 w górach to doskonała okazja do spędzenia niezapomnianych chwil z bliskimi.

Święta Wielkanocne w górach

Wielkanoc w górach co rok jest raz po raz bardziej powszechna, stąd wypad warto zarezerwować jak najszybciej, żeby mieć pewność, że trafimy na interesującą ofertę. Spędzanie Wielkanocy w górach jest coraz bardziej popularne i przeto należałoby zarezerwować pobyt błyskawicznie. Do wyboru mamy kilkanaście rozmaitych propozycji różniących się między sobą miejscem, długością turnusu i rodzajem organizacji, czy dostępnymi atrakcjami. Wielkiej zabawy zawżdy dostarcza badanie miejscowych potraw i obyczajów. Dzięki nim wynaleźć można nieznane do tego czasu wymiary Wielkanocy.

Zielona polana

U stóp przepięknych Bieszczad w każdej wiośnie natura gra rozbrajający występ odrodzenia. Cudowne przedstawienie odrodzenia jest szczególnie namacalne w Bieszczadach. Nic więc dziwnego, że na Wielkanoc w górach do pensjonatu Zielona Polana w Dubiecku każdego roku przybywa większa ilość gości. Cała propozycja pobytu w Wielkanoc 2019 roku dostępna jest na stronie zielonapolana.com.pl/wielkanoc_2019_w_gorach.php. Prócz zakwaterowania w malowniczo zorientowanym pensjonacie dużego standardu, Zielona Polana świadczy co niemiara atrakcji towarzyszących. Mnogie degustacje i spotkania z podkarpackim folklorem czy wyjście w góry z kompetentnym przewodnikiem i wspólne biesiadowanie podadzą niezapomnianych wspomnień. Relaks w saunie, wycieczki rowerowe czy zmagania na tenisowym korcie odprężą i dadzą pozytywnych wrażeń.

Dwa zestawy

Zielona Polana proponuje 2 pakiety pobytu na Wielkanoc w 2019 roku. Czterodniowy będzie bardzo dobry dla osób, które Wielkanoc w górach chcą spędzić po raz pierwszy. Pięciodniowy pakiet VIP umożliwi do reszty zasmakować w urodach Świąt Zmartwychwstania spędzonych na pograniczu Bieszczad.

Post Author: Tomasz Gajski